Publications Office of the EU
Suunnittelupalvelut asuinrakennuksen Heinrich-von-Stephan-Straße 59 a – 61 b Stralsundissa - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään

Suunnittelupalvelut asuinrakennuksen Heinrich-von-Stephan-Straße 59 a – 61 b Stralsundissa

  • Julkaistu
    18/04/2024
  • Määräaika
    28/05/2024
  • Tarjousten avaaminen
    28/05/2024
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Toimitusaika päättynyt
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Stralsunder Wohnungsbaugesellschaft mbH (SWG)
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: DE80L Vorpommern-Rügen
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
71500000 Rakentamiseen liittyvät palvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
710,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Tarjouspyynnön viitenumero
Ei saatavilla
Kuvaus

Suunniteltuihin toimenpiteisiin kuuluu moniperheisen talon muuttaminen 42:sta 37:ään ja neljän sisäisen hissin asentaminen 6 pysäkillä – rakennuksen täydellinen poraus, mukaan lukien tekniset asennukset päälinjaan asti, – parvekkeen ovien leikkaaminen ja laajentaminen, – muutokset asettelussa, – neljän sisäisen hissitornin rakentaminen muurauksen avulla, – ovien ja ikkunoiden aukkojen säätäminen, − WDVS:n asentaminen, − tiputuslattian eristyksen uusiminen, kellarikattoeristyksen asentaminen, – parvekkeen parapettien kunnostaminen, mukaan lukien betonitukien leikkaaminen, − sementtitasoitteiden asettaminen, − HLS:n kunnostaminen, sähkö- ja multimedialaitteisto, − lattiatason suihkujen asennus ilman kattoaukkoja, − kaikkien ikkuna- ja ovielementtien uudistaminen EneV:n mukaisesti, − katupuolen ulkotilojen uudelleensuunnittelu rampien kanssa esteettömän pääsyn saavuttamiseksi, – sisäpihan ulkotilojen uudelleensuunnittelu polkupyöräsuojilla, pesula- ja majoitustiloilla.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://www.subreport.de/E89539848
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: sallittu
https://www.subreport.de/E89539848
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
28/05/2024 10:00
Myöntämisperuste
Kriteeri:
Tyyppi: price
Kuvaus: Honorarangebot Anlage 10a
Painotus (prosentteina, tarkka) :
Arvioitu arvo
710,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen tekeminen
Ei saatavilla
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.