Publications Office of the EU
Suchdol nad Lužnicí – lietteen kuivatuksen talteenotto jätevedenpuhdistamolla - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään

Suchdol nad Lužnicí – lietteen kuivatuksen talteenotto jätevedenpuhdistamolla

  • Julkaistu
    15/06/2026
  • Määräaika
    01/07/2026
  • Sopimus tehty
    25/08/2026
  • Tänään
    04/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Works
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Město Suchdol nad Lužnicí
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: CZ031 Jihočeský kraj
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
42912300 Veden suodatus- tai puhdistuskoneet ja -laitteet
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
5,521,562.45 CZK
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
4,115,506.00 CZK
Tarjouspyynnön viitenumero
28/05/2026
Kuvaus

Hanke koskee nykyisen jätevedenpuhdistamorakennuksen rakennus- ja teknologiaosan jälleenrakentamista nykyisen hallin tontilla. PD: ssä ratkaistaan tekniikan muutosten pakottamat rakennusmuutokset sekä nykyisten teknisten laitteiden muutokset ja johdotuksen pienet muutokset.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://www.vhodne-uverejneni.cz/profil/00247561
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: vaaditaan
https://www.vhodne-uverejneni.cz/profil/00247561
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Myöntämisperuste
Základním kritériem pro zadání veřejné zakázky je výše nabídkové ceny v Kč bez DPH.
Arvioitu arvo
5,521,562.45 CZK
Sopimuksen lopullinen arvo
4,115,506.00 CZK
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Fryauf Filmix s.r.o.
Postiosoite:
Paikkakunta: Králův Dvůr
Postinumero: 26701
Maa:
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.