-
Ilmoitettu16/05/2014
-
Julkaistu21/11/2014
-
Määräaika17/02/2015
-
Tarjousten avaaminen17/02/2015
-
Sopimus tehty28/05/2015
-
Tänään06/09/2026
Näytönluku
- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä
Tšekki-České Budějovice: Moottoriajoneuvojen vastuuvakuutukset
Note: Kaikkia tähän menettelyyn liittyviä tietoja ei ole arvioitu onnistuneesti. Lisätietoja on linkitetyissä asiakirjoissa.
Předmětem plnění veřejné zakázky je pojištění souboru vozidel Jihočeského kraje (cca 2 100 vozidel) na pojištění odpovědnosti za újmu způsobenou provozem vozidla (nazývané též jako povinné ručení) a havarijní pojištění vybraných vozidel Jihočeského kraje (cca 940 vozidel) od 1.7.2015. Předpokládá se uzavření pojistných smluv pro POV a HAV na dobu 5 let.
66516100 - Moottoriajoneuvojen vastuuvakuutukset
66514000 - Rahtivakuutuspalvelut ja kuljetuksiin liittyvät vakuutuspalvelut
Postiosoite: Pobřežní 665/21
Paikkakunta: Praha 8
Postinumero: 186 00
Maa: CZE
Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.