Publications Office of the EU
TEN2300180 - RFT for Supply and Delivery of 3 No. New 6 x 4 Tipper Trucks, GVW 26000 kg for Cavan County Council - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

TEN2300180 - RFT for Supply and Delivery of 3 No. New 6 x 4 Tipper Trucks, GVW 26000 kg for Cavan County Council

  • Sopimus tehty
    06/12/2023
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Cavan County Council
Suorituspaikka
NUTS code: Ei saatavilla
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
34134200 Kippikuorma-autot
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
505,290.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
Ei saatavilla
Kuvaus

RFT for Supply and Delivery of 3 No. New 6 x 4 Tipper Trucks, GVW 26000 kg for Cavan County Council Tenders are invited for the supply and delivery to Machinery Yard Moynehall, Cavan of three 6x4 Tipper Lorries GVW of 26,000 kg, heavy construction specification. The chassis and body shall be suitable for transportation of road making materials under both on and off road conditions. The chassis and running gear shall be for off-road construction duty and not a general road haulage specification. Please refer to the Tender Documents for further details.

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Ei saatavilla
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Suorituspaikka
Ei saatavilla
Myöntämisperuste
Kriteeri:
Tyyppi: cost
Kuvaus: Criterion A - The Cost Criterion
Painotus (prosentteina, tarkka) : 60
Kriteeri:
Tyyppi: quality
Kuvaus: Criterion B - Technical Merit and Advantages
Painotus (prosentteina, tarkka) : 20
Kriteeri:
Tyyppi: quality
Kuvaus: Criterion C - Spare Parts
Painotus (prosentteina, tarkka) : 10
Kriteeri:
Tyyppi: quality
Kuvaus: Criterion D - Warranty
Painotus (prosentteina, tarkka) : 10
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
505,290.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Setanta Vehicle Importers Ltd
Postiosoite:
Paikkakunta: Dublin
Postinumero: D15FYX7
Maa:
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.