Publications Office of the EU
Romania-Constanta: Laivojen uudistaminen - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Romania-Constanta: Laivojen uudistaminen

  • Julkaistu
    23/09/2016
  • Määräaika
    24/10/2016
  • Sopimus tehty
    16/11/2016
  • Tarjousten avaaminen
    17/11/2016
  • Tänään
    05/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Agentia Romana de Salvare a Vietii Omenesti pe Mare
Suorituspaikka
NUTS code: RO223 Constanţa
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
50245000 Laivojen uudistaminen
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
2,250,900.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
2,249,900.00 RON
Tarjouspyynnön viitenumero
x
Kuvaus

Servicii suplimentare de Modernizare si retehnologizare a remorcherului maritim multifunctional cu clasa de gheata „Hercules”, conform caietului de sarcini.

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ilmoitus koskee hankintasopimusta
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
17/11/2016 18:00
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
Lowest price
Arvioitu arvo
2,250,900.00 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
2,249,900.00 RON
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Alteea SA
Postiosoite: Parcela nr. 2, Platforma de beton (nord-est cladire Bursa Noua, Port Constanta)
Paikkakunta: Constanta
Postinumero: 900900
Maa: ROU
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.