Publications Office of the EU
Italia-Livorno: Vakuutuspalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italia-Livorno: Vakuutuspalvelut

  • Julkaistu
    07/05/2014
  • Määräaika
    18/06/2014
  • Tarjousten avaaminen
    19/06/2014
  • Sopimus tehty
    16/07/2014
  • Tänään
    03/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Comune di Livorno
Suorituspaikka
NUTS code: ITI16 Livorno
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
66510000 Vakuutuspalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
352,995.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
352,995.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
Codice CIG 5732525547
Kuvaus

il servizi di brokeraggio riguarda la consulenza nel settore assicurativo, relativamente alla stipula di nuove polizze e alla gestione di quelle in corso, compreso la gestione dei sinistri rientranti sotto la franchigia.

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ilmoitus koskee hankintasopimusta
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
19/06/2014 09:00
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
352,995.00 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
352,995.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: AON SpA
Postiosoite: Via Andrea Ponti 8/10
Paikkakunta: Milano
Postinumero:
Maa: ITA
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.