Publications Office of the EU
Ranska-Royan: Lounassetelit - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ranska-Royan: Lounassetelit

  • Julkaistu
    14/09/2021
  • Määräaika
    11/10/2021
  • Tarjousten avaaminen
    11/10/2021
  • Sopimus tehty
    06/12/2021
  • Tänään
    04/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
Yes
Ostaja
destination royan atlantique
Suorituspaikka
NUTS code: FRI32 Charente-Maritime
Ostajan sijainti
NUTS code: FRI32 Charente-Maritime
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
30199770 Lounassetelit
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
552,000.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
2021.F.01
Kuvaus

fourniture et livraison de titres restaurant au profit des agents de l'office de Tourisme Communautaire " Destination Royan Atlantique "

Toimitustapa
Sähköisesti:
http://www.marches-securises.fr
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Hankinta edellyttää puitesopimusta
Puitesopimus seuraavien kanssa: single toimijat
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
11/10/2021 14:00
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
552,000.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: swile
Postiosoite: 561 Rue Georges Melies
Paikkakunta: Montpellier
Postinumero: 34000
Maa: FRA
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.