Publications Office of the EU
Saksa-Tübingen: Siivouspalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Saksa-Tübingen: Siivouspalvelut

  • Julkaistu
    17/03/2017
  • Määräaika
    21/04/2017
  • Tarjousten avaaminen
    21/04/2017
  • Sopimus tehty
    19/06/2017
  • Tänään
    31/08/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Land Baden-Württemberg, vertreten durch den Landesbetrieb Vermögen und Bau Baden-Württemberg, Amt Tübingen
Suorituspaikka
NUTS code: DE14 Tübingen
Ostajan sijainti
NUTS code: DE14 Tübingen
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
90911200 Siivouspalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
289,051.09 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
17-01873
Kuvaus

Unterhalts-, Grund-, Glas-, Jalousetten- und Sonderreinigung.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Land Baden-Württemberg, vertreten durch den Landesbetrieb Vermögen und Bau Baden-Württemberg, Amt Tübingen
Postiosoite: Schnarrenbergstraße 1
Paikkakunta: Tübingen
NUTS-koodi: DE14
Postinumero: 72076
Maa: DEU
Pääosoite: www.vba-tuebingen.de
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
21/04/2017 10:00
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
Lowest price
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
289,051.09 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: KAWO Dienstleistung GmbH
Postiosoite: Schlosserstr. 6
Paikkakunta: Köngen
Postinumero: 73257
Maa: DEU
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.