Publications Office of the EU
Puiden ja pensasaitojen koot ja hoito - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään

Puiden ja pensasaitojen koot ja hoito

  • Julkaistu
    19/05/2026
  • Määräaika
    29/06/2026
  • Tarjousten avaaminen
    29/06/2026
  • Tänään
    05/09/2026
Tila
Toimitusaika päättynyt
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Mairie de Tourcoing
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: FRE11 Nord
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
77340000 Puiden ja pensasaitojen leikkaus
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
200,000.00
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Osien määrä
4
Tarjouspyynnön viitenumero
n° 26.035 à n° 26.038
Kuvaus

Tämän sopimuksen aiheena on puiden karsiminen ja puiden hoito.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://mairie-tourcoing.e-marchespublics.com/pack/annonce_marche_public_8436_1159362.html
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: vaaditaan
https://mairie-tourcoing.e-marchespublics.com/pack/annonce_marche_public_8436_1159362.html
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Hankinta edellyttää puitesopimusta
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
29/06/2026 12:30
Suorituspaikka
CPV-koodi

77340000 - Puiden ja pensasaitojen leikkaus

77342000 - Pensasaitojen leikkaus

77200000 - Metsänhoitopalvelut

77211000 - Metsänhakkuisiin liittyvät palvelut

77210000 - Hakkuupalvelut

Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.