Publications Office of the EU
Kuljettajien ja ympäristötyöntekijöiden palkkaaminen - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään

Kuljettajien ja ympäristötyöntekijöiden palkkaaminen

  • Julkaistu
    02/09/2026
  • Tänään
    06/09/2026
  • Määräaika
    16/09/2026
Tila
Julkaistu
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
SRV återvinning AB
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: SE110 Stockholms län
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
90000000 Viemäröinti-, jätehuolto- ja puhdistuspalvelut, ympäristöön liittyvät palvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
100,000,000.00 SEK
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Tarjouspyynnön viitenumero
2026/221
Kuvaus

​SRV Recycling AB kehottaa toimittajia jättämään tarjouksia puitesopimuksen 2026/221 hankintaa varten.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://www.kommersannons.se/elite/Notice/NoticeDispatch.aspx?NoticeId=95665
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: vaaditaan
https://www.kommersannons.se/elite/Notice/NoticeDispatch.aspx?NoticeId=95665
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Hankinta edellyttää puitesopimusta
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Myöntämisperuste
Kriteeri:
Tyyppi: price
Kuvaus:
Painotus (prosentteina, tarkka) :
Arvioitu arvo
100,000,000.00 SEK
Sopimuksen lopullinen arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen tekeminen
Ei saatavilla
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.