Publications Office of the EU
Belgia-Charleroi: Tietokoneisiin liittyvät laitteet ja varusteet - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Belgia-Charleroi: Tietokoneisiin liittyvät laitteet ja varusteet

  • Julkaistu
    19/04/2016
  • Määräaika
    20/07/2016
  • Tarjousten avaaminen
    20/07/2016
  • Sopimus tehty
    09/12/2016
  • Tänään
    31/08/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
L'agence wallonne de la santé, de la protection sociale, du handicap et des familles, dénommée l'AViQ (agence pour une vie de qualité)
Suorituspaikka
NUTS code: BE32 Prov. Hainaut
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
30200000 Atk-laitteet ja -tarvikkeet
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
1,211,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
817,983.43 EUR
Lisätietoja saa kustakin osasta
Osien määrä
4
Tarjouspyynnön viitenumero
AViQ-16-016-MP-IF-C-F03_0
Kuvaus

Cet accord-cadre a pour objet la fourniture, la garantie et tous services associés à la fourniture des équipements informatiques suivants:
— lot 1: ordinateurs portables et écrans plats,
— lot 2: pc All-in-One,
— lot 3: imprimantes multifonctions et consommables,
— lot 4: projecteurs multimedia.
Le présent accord-cadre contient par ailleurs plusieurs options.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: L'agence wallonne de la santé, de la protection sociale, du handicap et des familles, dénommée l'AViQ (agence pour une vie de qualité)
Postiosoite: Rue de la Rivelaine 21
Paikkakunta: Charleroi
Postinumero: 6061
Maa: BEL
Yhteyshenkilö: Cellule marchés publics
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for one or more lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Hankinta edellyttää puitesopimusta
Puitesopimus seuraavien kanssa: single toimijat
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
20/07/2016 10:00
Suorituspaikka
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.