-
Julkaistu09/09/2025
-
Määräaika08/10/2025
-
Tarjousten avaaminen08/10/2025
-
Sopimus tehty01/12/2025
-
Tänään01/09/2026
Näytönluku
- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä
- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään
”Laskentatekniikan kulutushyödykkeet”
Note: Kaikkia tähän menettelyyn liittyviä tietoja ei ole arvioitu onnistuneesti. Lisätietoja on linkitetyissä asiakirjoissa.
Puitesopimuksen tarkoituksena on hankkia tarvikkeita laskentatekniikkaa varten ja toimittaa ne Romanian autorekisterin (Romanian Automobile Register-R.A.) edustustoihin, mikä tapahtuu omista varoista. Kaikilla kiinnostuneilla talouden toimijoilla on oikeus pyytää tarjouspyyntöasiakirjoihin liittyviä selvennyksiä tai lisätietoja (lain 98/2016 160 §:n 1 momentti ja hallituksen päätöksen nro 395, sellaisena kuin se on muutettuna, 103 §:n 1 momentti) 18 päivää ennen tarjousten jättämisen määräaikaa. - Hankintaviranomainen vastaa kaikkiin lisäselvitys- ja -tietopyyntöihin yhtenäisellä, selkeällä ja kattavalla tavalla yhdentenätoista päivänä ennen tarjousten jättämiselle asetettua määräaikaa (lain nro 98/2016 160 §:n 2 momentti ja 161 §:n 1 momentti sekä hallituksen päätöksen nro 395/2016 27 §:n 2-4 momentti ja 103 §:n 2 momentti). - Hankintaviranomainen ei vastaa lisäselvitys- tai -tietopyyntöön, joka on vastaanotettu tarjousten jättämiselle asetettua määräaikaa edeltävien 17 päivän kuluessa, koska pyyntö katsotaan jätetyksi myöhässä.
https://www.e-licitatie.ro
https://www.e-licitatie.ro
Postiosoite:
Paikkakunta: Bucuresti
Postinumero: 062076
Maa:
Virallinen nimi: BLUE OFFICE TRADING
Postiosoite:
Paikkakunta: Bucuresti
Postinumero: 052083
Maa:
Virallinen nimi: Mida Soft Business
Postiosoite:
Paikkakunta: Bucuresti
Postinumero: 062076
Maa:
Virallinen nimi: BLUE OFFICE TRADING
Postiosoite:
Paikkakunta: Bucuresti
Postinumero: 052083
Maa:
Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.