Publications Office of the EU
Norja-Oslo: Jäähdytyslaitteistojen asennustyöt - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

Norja-Oslo: Jäähdytyslaitteistojen asennustyöt

  • Julkaistu
    05/05/2017
  • Määräaika
    16/06/2017
  • Tarjousten avaaminen
    16/06/2017
  • Sopimus tehty
    05/07/2017
  • Tänään
    02/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Statens vegvesen
Suorituspaikka
NUTS code: NO Norge
Ostajan sijainti
NUTS code: NO Norge
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
45331230 Jäähdytyslaitteistojen asennustyöt
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
1,500,000.00 NOK
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
1,300,000.00 NOK
Tarjouspyynnön viitenumero
17/60399
Kuvaus

There are several ICT rooms and ICT technical rooms with cooling that no longer functions satisfactory in the Norwegian Public Roads Administration's premises in Brynsengfaret 6, which are to be replaced with modern and more energy friendly technology that automatically regulates the cooling.
There is a need for a higher degree of security when notifying errors.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Statens vegvesen
Kansallinen rekisterinumero: 971 032 081
Postiosoite: Postboks 8142 Dep
Paikkakunta: Oslo
NUTS-koodi: NO
Postinumero: 0033
Maa: NOR
Yhteyshenkilö: Leif Oddbjørn Møller
Pääosoite: www.vegvesen.no
Sähköisesti:
http://eu.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=185868&B=VEGVESEN
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
16/06/2017 12:00
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
1,500,000.00 NOK
Sopimuksen lopullinen arvo
1,300,000.00 NOK
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Itek AS
Postiosoite: Havnegata 1
Paikkakunta: Lillesand
Postinumero: 4790
Maa: NOR
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.