Publications Office of the EU
Yhdistynyt kuningaskunta-Lontoo: Terveyspalvelut ja sosiaalitoimen palvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

Yhdistynyt kuningaskunta-Lontoo: Terveyspalvelut ja sosiaalitoimen palvelut

  • Sopimus tehty
    30/10/2015
  • Tänään
    06/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Ei saatavilla
Suorituspaikka
NUTS code: UKI London
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
85000000 Terveyspalvelut ja sosiaalitoimen palvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
1,040,000.00
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Tarjouspyynnön viitenumero
Ei saatavilla
Kuvaus

Coordinate and oversight of the delivery of primary care diagnostic services, ensuring that all patients have standardised access and are offered a quality service. A contract with WCCG has been awarded for 2 years,with the option to extend for a further year at the Commissioner's discretion.
The provider will actively work with GP practices in Wandsworth to deliver the following diagnostic services:
— 24hr Ambulatory Blood Pressure Monitoring;
— 12-lead Electrocardiogram;
— Phlebotomy;
— Spirometry.
The provider will deliver a service that:
— Supports national and local initiatives;
— Provides 100 % coverage of services across Wandsworth;
— Provides an integrated service;
— Minimises duplication of effort;
— Updates the current service specifications in line with current activity and local/national guidance;
— Ensures the services are offered close to the patients' homes.

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Not applicable
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Suorituspaikka
CPV-koodi

85000000 - Terveyspalvelut ja sosiaalitoimen palvelut

85300000 - Sosiaalityö ja siihen liittyvät palvelut

85100000 - Terveyspalvelut

85140000 - Erilaiset terveyspalvelut

Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
1,040,000.00
Sopimuksen lopullinen arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Battersea Healthcare CIC
Postiosoite: 88a Thurleigh Road
Paikkakunta: London
Postinumero: SW12 8TT
Maa: GBR
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.