Publications Office of the EU
Ruotsi-Nacka: Lietteenpoistopalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ruotsi-Nacka: Lietteenpoistopalvelut

  • Julkaistu
    06/06/2015
  • Määräaika
    29/06/2015
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Toimitusaika päättynyt
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Ei saatavilla
Suorituspaikka
NUTS code: SE110 Stockholms län
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
90513600 Lietteenpoistopalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
9,000,000.00 SEK
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Tarjouspyynnön viitenumero
25835
Kuvaus

Upphandlingen omfattar slamsugning och spolning av ledningsnät och brunnar etc. i Nacka kommun. I uppdraget ingår både fastpris-uppdrag och uppdrag på löpande räkning. Uppdragen kan också vara av akut karaktär.
Upphandlingen ska resultera i ett ramavtal med en leverantör. Avtalstid 2 + 2 + 2 år.
Värdet av ramavtalet beräknas till ca 1,5 MSEK/år. Nacka kommun garanterar dock inga volymer men kommunens behov av slamsugning och spolning kommer att avropas från den vinnande anbudsgivaren.

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ilmoitus koskee hankintasopimusta
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
Lowest price
Arvioitu arvo
9,000,000.00 SEK
Sopimuksen lopullinen arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen tekeminen
Ei saatavilla
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.