Publications Office of the EU
Maintenance de la solution EASYDORE pour la gestion administrative et financière des projets de recherche AP-HP et prestations associées - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Maintenance de la solution EASYDORE pour la gestion administrative et financière des projets de recherche AP-HP et prestations associées

  • Sopimus tehty
    03/09/2026
  • Tänään
    04/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
ASSISTANCE PUBLIQUE HOPITAUX DE PARIS (AP-HP)
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: FR101 Paris
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
72000000 Tietotekniset palvelut: neuvonta, ohjelmistojen kehittäminen, Internet ja tuki
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
1,318,281.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
25-38_IT
Kuvaus

Le présent marché a pour objet la maintenance corrective, évolutive et règlementaire de la solution EASYDORE pour la gestion administrative et financière des projets de recherche AP-HP et les prestations associées.

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Ei saatavilla
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Myöntämisperuste
Prix de l'offre
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
1,318,281.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: SIGMA INFORMATIQUE
Postiosoite:
Paikkakunta: LA CHAPELLE-SUR-ERDRE
Postinumero: 44240
Maa:
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.