Publications Office of the EU
Ranska-Marseille: Rakennustyöt - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ranska-Marseille: Rakennustyöt

  • Julkaistu
    16/12/2022
  • Määräaika
    13/01/2023
  • Peruttu
    29/03/2023
  • Tänään
    02/09/2026
Tila
Canceled
Sopimustyyppi
Works
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Logirem
Suorituspaikka
NUTS code: FRL03 Alpes-Maritimes
Ostajan sijainti
NUTS code: FRL04 Bouches-du-Rhône
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
45000000 Rakennustyöt
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Menettely on päättynyt
Tarjouspyynnön viitenumero
DSP06/1287/TRX
Kuvaus

Le projet porte sur l’ilot 2.4a faisant partie d’un ensemble groupé de trois lots (2.3, 2.4a et 2.4b) de la « ZAC Méridia » à Nice dans le périmètre d’intervention de l’EPA NICE ECOVALLEE-PLAINE DU VAR.
L’opération porte sur la construction d’un bâtiment de :
-155 logements étudiants,
-1logement de gardien
-2 locaux commerciaux
-42 places de parking en sous-sol.
La consultation est décomposée en 2 phases :
1/ une phase "candidature" au terme de laquelle, le pouvoir adjudicateur sélectionnera les 3 premiers candidats
2/ une phase "offre" : un Règlement de Consultation – Phase Offre – et le Dossier de Consultation des Entreprises seront remis aux seuls candidats retenus.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Logirem
Postiosoite: 111 bd national
Paikkakunta: MARSEILLE
NUTS-koodi: FRL04
Postinumero: 13003
Maa: FRA
Yhteyshenkilö: LOGIREM DSP
Pääosoite: www.logirem.fr
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Tarkista linkitetyt asiakirjat saadaksesi lisätietoja
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
Menettely on päättynyt
Sopimuksen tekeminen
Menettely on päättynyt
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.