-
Julkaistu16/03/2021
-
Määräaika30/04/2021
-
Peruttu28/05/2021
-
Tänään31/08/2026
Näytönluku
Tšekki-Ostrava: Vastapainevoimalaitosten rakennustyöt
Předmětem výběrového řízení je provést kompletní, řádně a včas zhotovené a provozuschopné funkční dílo „Modernizace TKV – Plynové kotelny K13 a K14“ (dále také jen „Dílo“), které zahrnuje zejména výstavbu plynových kotelen K13 a K14, každá o tepelném výkonu 18,7 MW.
Zadavatel požaduje po dodavateli vypracovat a předat kompletní dodavatelskou dokumentaci dle smlouvy o dílo, Přílohy č. 8 – Dodavatelská dokumentace.
Virallinen nimi: Veolia Energie ČR, a.s.
Kansallinen rekisterinumero: 45193410
Postiosoite: 28. října 3337/7
Paikkakunta: Ostrava
NUTS-koodi: CZ080
Postinumero: 702 00
Maa: CZE
Yhteyshenkilö: Ing. Blanka Moravčinská
Pääosoite: https://www.vecr.cz/
Sähköisesti:
www.tenderarena.cz
Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.