Publications Office of the EU
Italia-La Spezia: Generaattorit - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

Italia-La Spezia: Generaattorit

  • Julkaistu
    14/09/2016
  • Määräaika
    03/10/2016
  • Tarjousten avaaminen
    04/10/2016
  • Sopimus tehty
    02/11/2016
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Marinarsen
Suorituspaikka
NUTS code: IT Italia
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
31120000 Generaattorit
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
425,930.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
366,275.42 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
Ei saatavilla
Kuvaus

Ammodernamento di gruppi elettrogeneratori in container per la continuità dei servizi da fornire alle UU.NN. ai lavori e ai fabbricati dell'Arsenale M.M. di La Spezia.

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
04/10/2016 10:00
Suorituspaikka
CPV-koodi

31120000 - Generaattorit

45000000 - Rakennustyöt

Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
425,930.00 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
366,275.42 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: O.C.R.E.M. Srl
Postiosoite: Piazza delle Industrie 8
Paikkakunta: Fossombrone (PU)
Postinumero: 61034
Maa: ITA
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.