Publications Office of the EU
Espanja-Barcelona: Liukuportaiden korjaus ja huolto - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Espanja-Barcelona: Liukuportaiden korjaus ja huolto

  • Julkaistu
    23/09/2017
  • Määräaika
    02/11/2017
  • Tarjousten avaaminen
    06/11/2017
  • Sopimus tehty
    13/12/2017
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Barcelona de Serveis Municipals, S.A.
Suorituspaikka
NUTS code: ES511 Barcelona
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
50740000 Liukuportaiden korjaus ja huolto
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
340,900.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Tarjouspyynnön viitenumero
2017TRA143CA
Kuvaus

Servicio de mantenimiento preventivo correctivo y servicio 24/365 de las escaleras mecánicas de la Estación del Norte de Barcelona.

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ilmoitus koskee hankintasopimusta
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
06/11/2017 00:00
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
340,900.00 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Thyssenkrupp Elevadores, S.L.U.
Postiosoite: Foneria, 14-16
Paikkakunta: Barcelona
Postinumero: 08038
Maa: ESP
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.