Publications Office of the EU
Bulgaria-Razlog: Sähkö - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulgaria-Razlog: Sähkö

  • Sopimus tehty
    16/12/2021
  • Tänään
    31/08/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
ОБЩИНА РАЗЛОГ
Suorituspaikka
NUTS code: BG413 Благоевград
Ostajan sijainti
NUTS code: BG413 Благоевград
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
09310000 Sähkö
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
711,275.83
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
711,275.83 BGN
Tarjouspyynnön viitenumero
Ei saatavilla
Kuvaus

Доставка на електрическа енергия от доставчик от последна инстанция за обекти на община Разлог

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Not applicable
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
CPV-koodi
Myöntämisperuste
Lowest price
Arvioitu arvo
711,275.83
Sopimuksen lopullinen arvo
711,275.83 BGN
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: ЧЕЗ ЕЛЕКТРО БЪЛГАРИЯ АД
Postiosoite: бул. Цариградско шосе № 159
Paikkakunta: София
Postinumero: 1748
Maa: BGR
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.