Publications Office of the EU
Kroatia-Zagreb: Moottoriajoneuvot - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

Kroatia-Zagreb: Moottoriajoneuvot

  • Julkaistu
    04/07/2017
  • Määräaika
    17/08/2017
  • Sopimus tehty
    12/10/2017
  • Tänään
    05/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Financijska agencija
Suorituspaikka
NUTS code: HR050 Grad Zagreb
Ostajan sijainti
NUTS code: HR050 Grad Zagreb
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
34100000 Moottoriajoneuvot
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
9,900,000.00 HRK
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
10,532,563.50 HRK
Lisätietoja saa kustakin osasta
Osien määrä
2
Tarjouspyynnön viitenumero
69/2017/V/I6
Kuvaus

Nabava vozila.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://eojn.nn.hr/Oglasnik
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Tarkista linkitetyt asiakirjat saadaksesi lisätietoja
Suorituspaikka
CPV-koodi

34100000 - Moottoriajoneuvot

34110000 - Henkilöautot

Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.