Publications Office of the EU
Sanitel Suomi - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään

Sanitel Suomi

  • Julkaistu
    20/03/2024
  • Määräaika
    19/04/2024
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Toimitusaika päättynyt
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Agence Fédérale pour la Sécurité de la Chaîne Alimentaire
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: BE100 Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
72000000 Tietotekniset palvelut: neuvonta, ohjelmistojen kehittäminen, Internet ja tuki
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
3,818,182.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Tarjouspyynnön viitenumero
Sanitel 2024
Kuvaus

Tämän sopimuksen tavoitteena on tehdä puitesopimus, joka koskee koko Santel-ratkaisun ylläpitoa sekä ylläpitoa (sopeutettua ja kehittyvää ylläpitoa) ja tukea. Tähän sopimukseen sisältyy myös Santelin sovellusten ja tietokantojen toimintojen laajentaminen sekä Belgian että Luxemburgin suurherttuakunnan osalta. Nykyisen sopimuksen päättyessä (31/1/2025) Sanitel-ratkaisu toimii kokonaisuudessaan PaaS-ympäristössä julkisessa pilvessä.
Suomi

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://www.publicprocurement.be/supplier/enterprises/0/tendering-workspaces/publication-workspace-detail/726e5453-b8a0-46f5-a800-ad330ccd65a2/general
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: vaaditaan
https://www.publicprocurement.be/supplier/enterprises/0/tendering-workspaces/publication-workspace-detail/726e5453-b8a0-46f5-a800-ad330ccd65a2/general
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Hankinta edellyttää puitesopimusta
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Myöntämisperuste
Kriteeri:
Tyyppi: price
Kuvaus: Zie lastenboek
Painotus (prosentteina, tarkka) :
Kriteeri:
Tyyppi: quality
Kuvaus: Zie lastenboek
Painotus (prosentteina, tarkka) :
Arvioitu arvo
3,818,182.00 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen tekeminen
Ei saatavilla
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.