Publications Office of the EU
Tanska-Brabrand: Sähkökoneet, -kojeet, -laitteet ja -kulutustarvikkeet; valaistus - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tanska-Brabrand: Sähkökoneet, -kojeet, -laitteet ja -kulutustarvikkeet; valaistus

  • Julkaistu
    13/01/2021
  • Peruttu
    08/02/2021
  • Tarjousten avaaminen
    24/02/2021
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Canceled
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Aarhus Kommune, Teknik og Miljø
Suorituspaikka
NUTS code: DK042 Østjylland
Ostajan sijainti
NUTS code: DK042 Østjylland
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
31000000 Sähkökoneet, -kojeet, -laitteet ja -kulutustarvikkeet; valaistus
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
2,350,000.00 DKK
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Menettely on päättynyt
Lisätietoja saa kustakin osasta
Osien määrä
3
Tarjouspyynnön viitenumero
Ei saatavilla
Kuvaus

Udbuddet omfatter levering og montering af komplet solcelleanlæg, herunder montagesystem for solcellepaneler, solcellepaneler, invertere, føringsveje, AC og DC kabling, alle former for leverancer og arbejder i forbindelse med nettilslutning og anmeldelser og tavlearbejder, levering og montering af solstrømstavle, taggennemføringer, opmærkninger, kvalitetssikring, drift og vedligehold samt nødvendig mødeaktivitet og koordineringsarbejder med de involverede parter.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Aarhus Kommune, Teknik og Miljø
Kansallinen rekisterinumero: 55133018
Postiosoite: Karen Blixens Boulevard 7
Paikkakunta: Brabrand
NUTS-koodi: DK042
Postinumero: 8220
Maa: DNK
Yhteyshenkilö: Mette-Sasja Elkjær Krogsdal
Pääosoite: www.aarhus.dk
Sähköisesti:
https://www.ethics.dk/ethics/eo#/dcb7801a-0ac2-4bf3-9d7f-5dcf5d0419a7/homepage
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
24/02/2021 12:00
Suorituspaikka
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.