Publications Office of the EU
PL-Lublin: Sähkötarvikkeet, sähkömekaaniset ja -tekniset tarvikkeet - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PL-Lublin: Sähkötarvikkeet, sähkömekaaniset ja -tekniset tarvikkeet

  • Julkaistu
    11/05/2012
  • Määräaika
    19/06/2012
  • Tarjousten avaaminen
    19/06/2012
  • Sopimus tehty
    17/07/2012
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Ei saatavilla
Suorituspaikka
NUTS code: Ei saatavilla
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
31700000 Sähkötarvikkeet, sähkömekaaniset ja -tekniset tarvikkeet
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
439,846.00 PLN
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
404,547.00 PLN
Tarjouspyynnön viitenumero
LZA.3071-138/12
Kuvaus

Przedmiotem zamówienia są dostawy fabrycznie nowych transformatorów energetycznych o mocy 400 kVA.

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ilmoitus koskee hankintasopimusta
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
19/06/2012 09:30
Suorituspaikka
Ei saatavilla
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
439,846.00 PLN
Sopimuksen lopullinen arvo
404,547.00 PLN
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Ormazabal Polska Sp. z o.o.
Postiosoite: ul. Andrzeja Struga 23
Paikkakunta: Zgierz
Postinumero: 95-100
Maa: POL
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.