Publications Office of the EU
Laptops - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Laptops

  • Julkaistu
    15/05/2024
  • Määräaika
    17/06/2024
  • Tarjousten avaaminen
    17/06/2024
  • Sopimus tehty
    06/11/2024
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Shared Service Centrum Ons
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: NL211 Noord-Overijssel
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
30213100 Kannettavat tietokoneet
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
1.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
23.ON.168
Kuvaus

De inhoud en omvang van de opdracht omvat: 1. Levering van laptops; 2. Dienstverlening na levering (ook voor huidige laptops); 3. Stickeren/labelen aan de binnenkant van de laptop; 4. Maken van een Excel-bestand met informatie over de bestelling en laptops (CMDB); 5. Account management en Service Delivery Management; 6. Dienstverlening voor het bestellen van laptops en accessoires. De geraamde opdrachtwaarde van de raamovereenkomst is circa € 6.000.000,- over de gehele looptijd. De Opdrachtnemer kan aan deze verwachtingen geen rechten ontlenen. De totale maximale opdrachtwaarde onder de raamovereenkomst wordt gesteld op € 8.000.000,- over de gehele looptijd van de raamovereenkomst.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/336088
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: vaaditaan
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/336088
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Hankinta edellyttää puitesopimusta
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
17/06/2024 12:05
Myöntämisperuste
Kwaliteit
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
1.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Dustin Netherlands B.V.
Postiosoite:
Paikkakunta: NIJMEGEN
Postinumero: 6537TL
Maa:
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.