Publications Office of the EU
Saksa-Berliini: Mainonta- ja markkinointipalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Saksa-Berliini: Mainonta- ja markkinointipalvelut

  • Sopimus tehty
    29/01/2018
  • Tänään
    05/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Berliner Bäder-Betriebe AöR
Suorituspaikka
NUTS code: DE30 Berlin
Ostajan sijainti
NUTS code: DE30 Berlin
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
79340000 Mainonta- ja markkinointipalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
2,800,000.00
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
2,800,000.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
BBB-2017-0020
Kuvaus

Leistungsgegenstand ist die Entwicklung einer Kommunikationsstrategie sowie die Konzeption, Planung und Durchführung von auf dieser Kommunikationsstrategie aufbauenden Maßnahmen. Auf Grundlage dieses Vergabeverfahrens soll eine Rahmenvereinbarung abgeschlossen werden.

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Not applicable
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Hankinta edellyttää puitesopimusta
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
2,800,000.00
Sopimuksen lopullinen arvo
2,800,000.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Peperoni Werbe- und PR-Agentur GmbH
Postiosoite:
Paikkakunta: Potsdam
Postinumero:
Maa: DEU
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.