Publications Office of the EU
RACE S.U.A. 57/2024 – LUOTTAMUKSELLISEN APUPALVELUN LUOTTAMUS<br /> LAPSIKOULUTUKSIA KOSKEVA ERITYISKOULUTUS, I LUOKAN VUODEN 2024–2025/ 2025–2026/ 2026/2027-2027/2028 PAINOPISTEET JA TOISET KOULUTUKSET – SORAn KANSAINVÄLISYYS - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään

RACE S.U.A. 57/2024 – LUOTTAMUKSELLISEN APUPALVELUN LUOTTAMUS
LAPSIKOULUTUKSIA KOSKEVA ERITYISKOULUTUS, I LUOKAN VUODEN 2024–2025/ 2025–2026/ 2026/2027-2027/2028 PAINOPISTEET JA TOISET KOULUTUKSET – SORAn KANSAINVÄLISYYS

  • Julkaistu
    09/07/2024
  • Määräaika
    08/08/2024
  • Tänään
    04/09/2026
Tila
Toimitusaika päättynyt
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Provincia di Frosinone
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
85311200 Vammaishuoltopalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
893,315.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Tarjouspyynnön viitenumero
d5948c54-c5cb-4ed5-b380-893b46b98123@736-G-1747
Kuvaus

ERITYISKOULUN APUPALVELU Vammaisille oppilaille

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://gare.provincia.fr.it/
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: vaaditaan
https://gare.provincia.fr.it/
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
Ei saatavilla
Arvioitu arvo
893,315.00 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen tekeminen
Ei saatavilla
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.