Publications Office of the EU
Ranska-Saint-Laurent-du-Maroni: Kyselytutkimuspalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ranska-Saint-Laurent-du-Maroni: Kyselytutkimuspalvelut

  • Julkaistu
    09/11/2021
  • Määräaika
    06/12/2021
  • Tarjousten avaaminen
    07/12/2021
  • Sopimus tehty
    17/02/2022
  • Tänään
    31/08/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
commune de Saint-Laurent du Maroni
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: FRY3 Guyane
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
79311000 Kyselytutkimuspalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
300,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
281,425.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
2021-PF-PIE-014
Kuvaus

la présente consultation concerne les missions Ordonnancement-Pilotage-Coordination Urbaine dans le cadre du Projet de Rénovation Urbaine de la ville de St-Laurent-Du-Maroni

Toimitustapa
Sähköisesti:
http://saintlaurentdumaroni.e-marchespublics.com
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
07/12/2021 10:00
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
300,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
281,425.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: artelia ville ettransports
Postiosoite: 47 avenue de LUGO
Paikkakunta: Choisy-le-Roi
Postinumero: 94600
Maa: FRA
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.