Publications Office of the EU
millimetrin aaltovektoriverkkoanalyysi - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään

millimetrin aaltovektoriverkkoanalyysi

  • Julkaistu
    03/03/2026
  • Määräaika
    07/04/2026
  • Sopimus tehty
    08/05/2026
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Technische Universität Clausthal - Institut für Elektrische Informationstechnik
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: DE916 Goslar
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
38000000 Laboratoriolaitteet, optiset ja tarkkuuslaitteet (lukuun ottamatta silmälaseja)
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
435,822.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
02404/7070/10
Kuvaus

Laite millimetriaaltovektorin verkkoanalyysiin

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXS0YBQYTQHFR2V4
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: vaaditaan
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXS0YBQYTQHFR2V4
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Myöntämisperuste
Kriteeri: Summe der in den Bewertungskriterien erreichten Punkte
Tyyppi: quality
Kuvaus: s. Leistungsbeschreibung
Painotus (prosentteina, tarkka) : 40.00000000
Kriteeri: Preis
Tyyppi: price
Kuvaus: Der Preis fließt als Kriterium in die entscheidende Gewichtung des Gesamtangebotes mit ein. Das preisgünstigste Angebot erhält die volle Punktzahl von 10 Punkten. Ein Angebot, dessen Gesamtpreis eineinhalbmal so hoch wie der niedrigste Angebotspreis ist, erhält keine Punkte. Angebote, deren Preis zwischen dem niedrigsten Angebotspreis und dem eineinhalb- fachen niedrigsten Angebotspreis liegen, erhalten eine linear berechnete Punktzahl
Painotus (prosentteina, tarkka) : 40.00000000
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
435,822.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Rohde & Schwarz GmbH & Co. KG
Postiosoite:
Paikkakunta: München
Postinumero: 81671
Maa:
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.