Publications Office of the EU
Tšekki-Praha: Ruoka- ja hyvinvointisetelien (yleissetelit) toimittaminen - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tšekki-Praha: Ruoka- ja hyvinvointisetelien (yleissetelit) toimittaminen

  • Ilmoitettu
    12/09/2019
  • Arvioitu julkaisuaika
    29/11/2019
  • Julkaistu
    27/12/2019
  • Määräaika
    17/02/2020
  • Sopimus tehty
    29/06/2020
  • Tänään
    06/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
Yes
Ostaja
Euroopan GNSS-virasto (GSA)
Suorituspaikka
NUTS code: CZ01 Praha
Ostajan sijainti
NUTS code: CZ Česko
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
98000000 Muut yhteisöön liittyvät, yhteiskunnalliset ja henkilökohtaiset palvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
43,000,000.00 CZK
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
43,000,000.00 CZK
Tarjouspyynnön viitenumero
GSA/OP/17/19
Kuvaus

Hankinnan kohteena on ruoka- ja hyvinvointisetelien (yleissetelit) kausittainen jakaminen GSA:n henkilöstölle.
Puitesopimuksen kestoksi on määritelty 1 vuosi, ja se voidaan uusia automaattisesti enintään 3 kertaa kulloinkin 1 vuoden lisäajaksi, jolloin enimmäiskokonaiskesto on 4 vuotta.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Det Europæiske GNSS-Agentur (GSA)
Postiosoite: Janovského 438/2
Paikkakunta: Prague
NUTS-koodi: CZ
Postinumero: 17000
Maa: CZE
Yhteyshenkilö: Legal and Procurement Department
Pääosoite: https://www.gsa.europa.eu/about/how-we-work/procurement
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Hankinta edellyttää puitesopimusta
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Tarkista linkitetyt asiakirjat saadaksesi lisätietoja
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
43,000,000.00 CZK
Sopimuksen lopullinen arvo
43,000,000.00 CZK
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Edenred CZ s.r.o.
Postiosoite: Pernerova 691/42
Paikkakunta: Prague 8
Postinumero: 18600
Maa: CZE
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.