Publications Office of the EU
Ruotsi-Sollentuna: Sosiaalityö ja siihen liittyvät palvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ruotsi-Sollentuna: Sosiaalityö ja siihen liittyvät palvelut

  • Julkaistu
    05/09/2019
  • Määräaika
    07/10/2019
  • Sopimus tehty
    13/01/2020
  • Tänään
    02/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Sollentuna kommun
Suorituspaikka
NUTS code: SE110 Stockholms län
Ostajan sijainti
NUTS code: SE110 Stockholms län
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
85300000 Sosiaalityö ja siihen liittyvät palvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
60,000,000.00 SEK
Tarjouspyynnön viitenumero
SK2019-0108
Kuvaus

Sollentuna kommun upphandlar driften av Vipan, ett nybyggt boende (SoL 5 kap 7 §) för personer med psykisk funktionsnedsättning, vilket består av 10 lägenheter samt gemensamma utrymmer för social samvaro. Upphandlingen omfattar även en option på avrop av boendestöd till fyra stycken satellit- /träningslägenheter i Sollentuna.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Sollentuna kommun
Paikkakunta: Sollentuna
NUTS-koodi: SE110
Maa: SWE
Pääosoite: http://www.sollentuna.se/
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
Not applicable
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
60,000,000.00 SEK
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: NYTIDA AB
Postiosoite:
Paikkakunta: Solna
Postinumero:
Maa: SWE
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.