Publications Office of the EU
Slovenia-Ljubljana: Lääketieteelliset kertakäyttötarvikkeet - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Slovenia-Ljubljana: Lääketieteelliset kertakäyttötarvikkeet

  • Julkaistu
    11/10/2023
  • Määräaika
    10/11/2023
  • Tarjousten avaaminen
    10/11/2023
  • Sopimus tehty
    20/11/2023
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
ONKOLOŠKI INŠTITUT LJUBLJANA
Suorituspaikka
NUTS code: SI Slovenija
Ostajan sijainti
NUTS code: SI Slovenija
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
33140000 Lääketieteelliset kertakäyttötarvikkeet
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
252,300.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
257,375.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
JN-0035/2023
Kuvaus

Sukcesivna nabava setov za PET-CT aplikator za obdobje dveh let

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=31249
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
10/11/2023 12:00
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
Lowest price
Arvioitu arvo
252,300.00 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
257,375.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: KARANTA MEDICAL trgovska družba d.o.o.
Postiosoite: Poljanski nasip 6
Paikkakunta: Ljubljana
Postinumero: 1000
Maa: SVN
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.