Publications Office of the EU
Puola-Varsova: Sähkönjakelu - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Puola-Varsova: Sähkönjakelu

  • Sopimus tehty
    31/08/2017
  • Tänään
    05/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Centrum Zaawansowanych Materiałów i Technologii Cezamat, Politechnika Warszawska
Suorituspaikka
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Ostajan sijainti
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
65310000 Sähkönjakelu
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
1,287,040.00
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
1,750,000.00 PLN
Tarjouspyynnön viitenumero
CEZAMAT/ZP10/2017
Kuvaus

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług dystrybucji (przesyłu) energii elektrycznej na potrzeby Centrum Zaawansowanych Materiałów i Technologii CEZAMAT. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do zaproszenia do negocjacji.

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Not applicable
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
Lowest price
Arvioitu arvo
1,287,040.00
Sopimuksen lopullinen arvo
1,750,000.00 PLN
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Innogy Stoen Operator Sp. z o.o.
Postiosoite: ul. Nieświeska 52
Paikkakunta: Warszawa
Postinumero: 03-867
Maa: POL
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.