Publications Office of the EU
Saksa-Oberursel: Arkkitehtipalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Saksa-Oberursel: Arkkitehtipalvelut

  • Julkaistu
    14/06/2021
  • Määräaika
    12/07/2021
  • Peruttu
    02/02/2022
  • Tänään
    31/08/2026
Tila
Canceled
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Bau & Service Oberursel Eigenbetrieb der Stadt Oberursel
Suorituspaikka
NUTS code: DE718 Hochtaunuskreis
Ostajan sijainti
NUTS code: DE718 Hochtaunuskreis
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
71200000 Arkkitehtipalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Menettely on päättynyt
Tarjouspyynnön viitenumero
SEWO2021-02
Kuvaus

Verhandlungsverfahren mit Teilnahmewettbewerb
2stufiges Verfahren
Stufe 1: Teilnahmewettbewerb
Stufe 2: Verhandlungsvergabe
weitere Angaben siehe Punkt II.2.4

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Bau & Service Oberursel Eigenbetrieb der Stadt Oberursel
Postiosoite: Oberurseler Straße 54
Paikkakunta: Oberursel (Taunus)
NUTS-koodi: DE718
Postinumero: 61440
Maa: DEU
Yhteyshenkilö: Zentrale Vergabestelle
Pääosoite: http://www.bso-oberursel.de
Sähköisesti:
https://www.subreport.de/E78326239
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Tarkista linkitetyt asiakirjat saadaksesi lisätietoja
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
Menettely on päättynyt
Sopimuksen tekeminen
Menettely on päättynyt
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.