Publications Office of the EU
Espanja-Madrid: Radio-, televisio- ja viestintä- ja teleliikennelaitteet ja niihin liittyvät laitteet - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

Espanja-Madrid: Radio-, televisio- ja viestintä- ja teleliikennelaitteet ja niihin liittyvät laitteet

  • Julkaistu
    04/11/2014
  • Määräaika
    09/12/2014
  • Sopimus tehty
    10/04/2015
  • Tänään
    31/08/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Banco de España
Suorituspaikka
NUTS code: ES300 Madrid
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
32000000 Radio-, televisio- ja viestintä- ja teleliikennelaitteet ja niihin liittyvät laitteet
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
218,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
115,166.70 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
GCS 14/10702-INF-0097
Kuvaus

Contratación de la actualización del sistema de videoconferencia corporativo, incluyendo la sustitución porobsolescencia técnica de diversos elementos del mismo.

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ilmoitus koskee hankintasopimusta
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
218,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
115,166.70 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Techno Trends, S.L.
Postiosoite: Avenida de Burgos, 17. 8º izqda.
Paikkakunta: Madrid
Postinumero: 28036
Maa: ESP
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.