Publications Office of the EU
Bulgaria-Tsarevo: Sähkö - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulgaria-Tsarevo: Sähkö

  • Julkaistu
    21/05/2021
  • Määräaika
    18/06/2021
  • Tarjousten avaaminen
    21/06/2021
  • Sopimus tehty
    19/08/2021
  • Tänään
    06/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
ОБЩИНА ЦАРЕВО
Suorituspaikka
NUTS code: BG341 Бургас
Ostajan sijainti
NUTS code: BG341 Бургас
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
09310000 Sähkö
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
1,200,000.00 BGN
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
10.00 BGN
Lisätietoja saa kustakin osasta
Osien määrä
2
Tarjouspyynnön viitenumero
Ei saatavilla
Kuvaus

Доставка на нетни количества активна електрическа енергия за обекти общинска собственост и избор на координатор на балансираща група.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://app.eop.bg/today/135986
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
21/06/2021 14:00
Suorituspaikka
CPV-koodi
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.