Publications Office of the EU
Münster, 5-ryhmäisen päiväkodin rakentaminen Oxford Quarteriin Münster-Gievenbeckiin; Maalaustyöt - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään

Münster, 5-ryhmäisen päiväkodin rakentaminen Oxford Quarteriin Münster-Gievenbeckiin; Maalaustyöt

  • Julkaistu
    07/06/2024
  • Määräaika
    04/07/2024
  • Tarjousten avaaminen
    04/07/2024
  • Tänään
    04/09/2026
Tila
Toimitusaika päättynyt
Sopimustyyppi
Works
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
NRW.URBAN Kommunale Entwicklung GmbH
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: DEA11 Düsseldorf, Kreisfreie Stadt
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
45442100 Maalaustyöt
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Tarjouspyynnön viitenumero
ZV24-065
Kuvaus

NRW.URBAN Kommunale Entwicklung GmbH on vastuussa Yorkin ja Oxfordin kasarmien muuttamisesta Münsterin kaupungin edunvalvojiksi. Tilaus tehdään NRW.URBAN Kommunale Entwicklung GmbH:n ja Münsterin kaupungin puolesta. Asiakas NRW.URBAN Kommunale Entwicklung GmbH aikoo - Münsterin kaupungin puolesta - rakentaa uuden 5-ryhmäisen päiväkodin Oxfordin kasarmille Münsteriin, Gievenbeckin alueelle. Münsterin kaupunki on nuori, kasvava kaupunki, joten myös päiväkotien lastenhoitotarpeet ovat kasvaneet jo vuosia. Pelkästään Oxfordin konversioalueelle, tulevalle Oxfordin alueelle, rakennetaan seuraavan kahdeksan vuoden aikana yhteensä 1 200 asuntoa. Seurauksena oleva hoitopaikkojen tarve kasvaa jatkuvasti asuntojen valmistumisen jatkuessa, ja se tulisi kattaa lähellä paikkaa.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://www.evergabe.nrw.de/VMPSatellite/notice/CXS0YM3Y1U20MMZ4
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: vaaditaan
https://www.evergabe.nrw.de/VMPSatellite/notice/CXS0YM3Y1U20MMZ4
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
04/07/2024 10:00
Myöntämisperuste
Preis
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen tekeminen
Ei saatavilla
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.