Publications Office of the EU
Ruotsi-Ludvika: Muut erikoisrakennustyöt kuin kattotyöt - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ruotsi-Ludvika: Muut erikoisrakennustyöt kuin kattotyöt

  • Julkaistu
    12/05/2020
  • Määräaika
    08/06/2020
  • Tarjousten avaaminen
    09/06/2020
  • Sopimus tehty
    27/07/2020
  • Tänään
    03/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Works
Uusittava tarjouskilpailu
Yes
Ostaja
Ludvika kommun
Suorituspaikka
NUTS code: SE312 Dalarnas län
Ostajan sijainti
NUTS code: SE Sverige
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
45262000 Muut erikoisrakennustyöt kuin kattotyöt
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
90,000,000.00 SEK
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
60,000,000.00 SEK
Tarjouspyynnön viitenumero
GNU 2020/61
Kuvaus

Upphandlingen avser ramavtal för byggservicearbeten åt Falu kommun och Avesta kommun. Med byggservicearbeten menas mindre ombyggnationer, snickeriarbeten och andra löpande arbeten inom bygg.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Ludvika kommun
Kansallinen rekisterinumero: 212000-2270
Postiosoite: Carlavägen 24
Paikkakunta: Ludvika
NUTS-koodi: SE
Postinumero: 771 31
Maa: SWE
Pääosoite: http://www.ludvika.se/upphandlingscenter/upphandlingscenter.4.126995bd13a2224320415b4.html
Sähköisesti:
https://www.e-avrop.com/upphandlingscenterfbr/e-Upphandling/NoticeLink.aspx?id=51926
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
09/06/2020 00:00
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
90,000,000.00 SEK
Sopimuksen lopullinen arvo
60,000,000.00 SEK
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: ByggTjänst i Falun AB
Postiosoite: Box 105
Paikkakunta: Falun
Postinumero: 791 23
Maa: SWE
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.