Publications Office of the EU
Ruotsi-Västerås: Tieliikennepalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ruotsi-Västerås: Tieliikennepalvelut

  • Julkaistu
    08/05/2023
  • Määräaika
    08/06/2023
  • Tarjousten avaaminen
    09/06/2023
  • Sopimus tehty
    30/06/2023
  • Tänään
    06/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
Yes
Ostaja
Vafabmiljö Kommunalförbund
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: SE125 Västmanlands län
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
60100000 Tieliikennepalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
25,000,000.00 SEK
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
25,000,000.00 SEK
Tarjouspyynnön viitenumero
2022/679-VMKF
Kuvaus

Transport av flis och grot från Vafabmiljös anläggning på Gryta, Västerås till Mälarenergis anläggning i hamnen, Västerås.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afyejoxuuf&GoTo=Tender
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
09/06/2023 00:00
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
25,000,000.00 SEK
Sopimuksen lopullinen arvo
25,000,000.00 SEK
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Mellansvenska Logistiktransporter AB
Postiosoite: Box 377
Paikkakunta: UPPSALA
Postinumero: 75106
Maa: SWE
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.