-
Julkaistu12/05/2021
-
Määräaika14/06/2021
-
Tarjousten avaaminen14/06/2021
-
Sopimus tehty28/09/2021
-
Tänään02/09/2026
Näytönluku
Liettua-Švenčionys: Insinöörialan suunnittelupalvelut
Pastatų, statinių techninių projektų ir (ar) aprašų parengimo ir projektų vykdymo priežiūros paslaugos
Virallinen nimi: Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Kansallinen rekisterinumero: 188766722
Postiosoite: Vilniaus g. 19
Paikkakunta: Švenčionys
NUTS-koodi: LT
Postinumero: LT-18116
Maa: LTU
Yhteyshenkilö: Svetlana Aleksandrova
Pääosoite: http://www.svencionys.lt
Sähköisesti:
https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=576755&B=PPO
Puitesopimus seuraavien kanssa: single toimijat
Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.