-
Julkaistu29/10/2019
-
Määräaika29/11/2019
-
Tarjousten avaaminen29/11/2019
-
Sopimus tehty19/12/2019
-
Tänään04/09/2026
Näytönluku
- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä
Puola-Otwock: Sähkö-, lämpö-, aurinko- ja ydinenergia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej o łącznym szacowanym wolumenie 32 800,00 MWh w okresie od dnia 1.1.2020 r. do dnia 31.12.2021 r. w tym:
— w okresie od 1.1.2020 do 31.12.2020 – 15 920,00 MWh,
— w okresie od 1.1.2021 do 31.12.2021 – 16 880,00 MWh.
Dostawa energii elektrycznej odbywać się będzie na potrzeby Narodowego Centrum Badań Jądrowych (NCBJ) – szczegółowe informacje przedstawia załącznik nr 1 do SIWZ.
Virallinen nimi: Narodowe Centrum Badań Jądrowych
Kansallinen rekisterinumero: 532-010-01-25
Postiosoite: ul. Andrzeja Sołtana 7
Paikkakunta: Otwock (Świerk)
NUTS-koodi: PL912
Postinumero: 05-400
Maa: POL
Yhteyshenkilö: Małgorzata Radomska
Pääosoite: www.ncbj.gov.pl
Sähköisesti:
http://miniportal.uzp.gov.pl/
09300000 - Sähkö-, lämpö-, aurinko- ja ydinenergia
Postiosoite: ul. 8-go Marca
Paikkakunta: Rzeszów
Postinumero: 35-959
Maa: POL
Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.