Publications Office of the EU
Resurskonsult, Projektledare för byggprojekt avseende Trafikverksägda byggnader (1) - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

Resurskonsult, Projektledare för byggprojekt avseende Trafikverksägda byggnader (1)

  • Julkaistu
    11/12/2023
  • Määräaika
    08/01/2024
  • Tarjousten avaaminen
    09/01/2024
  • Tänään
    31/08/2026
Tila
Toimitusaika päättynyt
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
Yes
Ostaja
Trafikverket Myndighet
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
71541000 Rakennushankkeen johto
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Tarjouspyynnön viitenumero
KOM-414370
Kuvaus

Resurskonsult, Projektledare för byggprojekt avseendeTrafikverksägda byggnader. Trafikverket upphandlar två resurskonsulter genom två separata upphandlingar. Denna upphandling avser en resurskonsult. Se även KOM-414411. Stationeringsort är Stockholm.

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: vaaditaan
required
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
09/01/2024 09:00
Myöntämisperuste
Kriteeri:
Tyyppi: quality
Kuvaus:
Painotus (prosentteina, tarkka) :
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen tekeminen
Ei saatavilla
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.