Publications Office of the EU
Liettua-Utena: Ultraääniyksikkö - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Liettua-Utena: Ultraääniyksikkö

  • Julkaistu
    02/12/2022
  • Määräaika
    30/12/2022
  • Tarjousten avaaminen
    30/12/2022
  • Sopimus tehty
    04/01/2023
  • Tänään
    31/08/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Viešoji įstaiga Utenos ligoninė
Suorituspaikka
NUTS code: LT Lietuva
Ostajan sijainti
NUTS code: LT Lietuva
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
33112200 Ultraääniyksikkö
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
56,080.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
Ei saatavilla
Kuvaus

Ultragarsinės diagnostikos sistema - 1 vnt.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Viešoji įstaiga Utenos ligoninė
Kansallinen rekisterinumero: 183854143
Postiosoite: Aukštakalnio g. 3
Paikkakunta: Utena
NUTS-koodi: LT
Postinumero: 28151
Maa: LTU
Yhteyshenkilö: Jolanta Kaselytė
Pääosoite: https://www.utenosligonine.lt
Sähköisesti:
https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=676829&B=PPO
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
30/12/2022 09:45
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
Lowest price
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
56,080.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Lietuvos ir Šveicarijos UAB "Hospitex Diagnostics Kaunas"
Postiosoite: Antagynės g. 1
Paikkakunta: Kaunas
Postinumero: 47164
Maa: LTU
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.