Publications Office of the EU
F-Pariisi: Kopiokoneiden huolto - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

F-Pariisi: Kopiokoneiden huolto

  • Julkaistu
    25/06/2011
  • Määräaika
    02/08/2011
  • Sopimus tehty
    02/11/2011
  • Tänään
    04/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Ei saatavilla
Suorituspaikka
NUTS code: FR10 Île de France
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
50313200 Kopiokoneiden huolto
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
160,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Tarjouspyynnön viitenumero
11S0004
Kuvaus

Le marché porte sur la maintenance d'environ 132 imprimantes multifonctions (imprimante-photocopieur-télécopieur-scanner) installées sur les différents sites du Syndicat interdépartemental pour l'assainissement de l'agglomération parisienne (SIAAP). Ces matériels sont la propriété du SIAAP. La prestation inclut les consommables, les fours et le service de maintenance des matériels sous la forme d'une prestation à la copie.

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Hankinta edellyttää puitesopimusta
Puitesopimus seuraavien kanssa: single toimijat
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
160,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Computacenter
Postiosoite: 150 rue de la belle étoile - ZI Paris Nord II - BP 52387
Paikkakunta: Roissy CDG Cedex
Postinumero: 95943
Maa: FRA
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.