Publications Office of the EU
Bulgaria-Sredets: Matkustajien erikoismaantiekuljetukset - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulgaria-Sredets: Matkustajien erikoismaantiekuljetukset

  • Julkaistu
    24/11/2017
  • Määräaika
    02/01/2018
  • Tarjousten avaaminen
    03/01/2018
  • Sopimus tehty
    27/02/2018
  • Tänään
    02/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Община Средец
Suorituspaikka
NUTS code: BG341 Бургас
Ostajan sijainti
NUTS code: BG341 Бургас
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
60130000 Matkustajien erikoismaantiekuljetukset
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
164,630.00 BGN
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
164,630.00 BGN
Tarjouspyynnön viitenumero
Ei saatavilla
Kuvaus

„Извършване на обществен превоз на пътници по автобусни линии от утвърдените общинска, областна и републиканска транспортни схеми съгласно маршрутни разписания“, както следва: „Извършване на обществен превоз на пътници по автобусни линии от утвърдените общинска, областна и републиканска транспортни схеми съгласно маршрутни разписания“, както следва:
1.1. Общинска транспортна схема:
а) междуселищни линии;
б) градски линии.
1.2. Областната транспортна схема.
1.3. Републиканската транспортна схема;
като маршрутните разписания за всяка една транспортна схема са подробно описани в Приложение № 1 от документацията за участие в настоящата обществена поръчка.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Община Средец
Kansallinen rekisterinumero: 000056878
Postiosoite: пл. „България“ № 8
Paikkakunta: Бургас
NUTS-koodi: BG341
Postinumero: 8300
Maa: BGR
Yhteyshenkilö: инж. Маргарита Стойчева
Pääosoite: www.sredets.bg
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
03/01/2018 14:00
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
164,630.00 BGN
Sopimuksen lopullinen arvo
164,630.00 BGN
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: „Диана 98 ЕООД
Postiosoite: ул. „Странджа“ № 12
Paikkakunta: Камено
Postinumero: 8120
Maa: BGR
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.