Publications Office of the EU
Italia-Novellara: Jätepuristimilla varustetut jäteautot - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italia-Novellara: Jätepuristimilla varustetut jäteautot

  • Julkaistu
    16/11/2017
  • Määräaika
    22/12/2017
  • Tarjousten avaaminen
    22/12/2017
  • Tänään
    04/09/2026
Tila
Toimitusaika päättynyt
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
S.A.BA.R. Servizi Srl
Suorituspaikka
NUTS code: IT Italia
Ostajan sijainti
NUTS code: IT Italia
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
34144512 Jätepuristimilla varustetut jäteautot
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
380,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Tarjouspyynnön viitenumero
118/2017
Kuvaus

Fornitura di n. 2 monoperatori a 3 assi per la raccolta differenziata stradale di carta e plastica a cassonetto.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: S.A.BA.R. Servizi Srl
Kansallinen rekisterinumero: 02460240357
Postiosoite: Levata 64
Paikkakunta: Novellara
NUTS-koodi: IT
Postinumero: 42017
Maa: ITA
Yhteyshenkilö: Marco Pellacani
Pääosoite: http://www.sabar.it
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
22/12/2017 14:30
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
380,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen tekeminen
Ei saatavilla
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.