-
Julkaistu30/06/2018
-
Määräaika07/08/2018
-
Tarjousten avaaminen07/08/2018
-
Sopimus tehty23/10/2018
-
Tänään05/09/2026
Näytönluku
- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä
Puola-Puchaczów: Kiinnitystarvikkeet
Dostawę loco magazyny Zamawiającego fabrycznie nowego łańcucha 18x90 ze stali okrągłej do zawieszeń i łańcucha ogniwowego górniczego wielkości nominalnej 14x50 do stosowania w podziemnych zakładach górniczych wydobywających węgiel kamienny w pomieszczeniach zagrożonych wybuchem metanu i pyłu węglowego
Virallinen nimi: Lubelski Węgiel Bogdanka S.A. w Bogdance
Kansallinen rekisterinumero: PL 7130005784
Postiosoite: Bogdanka
Paikkakunta: Puchaczów
NUTS-koodi: PL814
Postinumero: 21-013
Maa: POL
Yhteyshenkilö: Paweł Fryt
Pääosoite: www.lw.com.pl
Postiosoite: ul. Modelarska 11
Paikkakunta: Katowice
Postinumero: 40-142
Maa: POL
Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.