Publications Office of the EU
Saksa-Dresden: Ovien asennustyöt - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Saksa-Dresden: Ovien asennustyöt

  • Julkaistu
    28/06/2023
  • Määräaika
    24/07/2023
  • Tarjousten avaaminen
    24/07/2023
  • Sopimus tehty
    18/09/2023
  • Tänään
    02/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Works
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Staatsbetrieb Sächsisches Immobilien- und Baumanagement, Zentrale, Zentralstelle Vergabe- und Vertragsmanagement
Suorituspaikka
NUTS code: DED Sachsen
Ostajan sijainti
NUTS code: DED2 Dresden
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
45421131 Ovien asennustyöt
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
10,326.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
23O90075
Kuvaus

Tischlerarbeiten Haus A12a

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://www.sachsen-vergabe.de
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
24/07/2023 09:00
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
Lowest price
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
10,326.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Tischlerei Sebastian Weigel
Postiosoite: Hauptstraße 36
Paikkakunta: Eibenstock
Postinumero: 08309
Maa: DEU
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.