Publications Office of the EU
Saksa-Leipzig: Raitiovaunuvarikkojen rakennustyöt - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Saksa-Leipzig: Raitiovaunuvarikkojen rakennustyöt

  • Julkaistu
    30/04/2014
  • Määräaika
    05/06/2014
  • Sopimus tehty
    05/01/2015
  • Tänään
    04/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Works
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Ei saatavilla
Suorituspaikka
NUTS code: DED51 Leipzig, Kreisfreie Stadt
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
45234127 Raitiovaunuvarikkojen rakennustyöt
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
450,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
471,253.20 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
BAIII-319-05
Kuvaus

Um- und Neubau Betriebshof Dölitz, BAIII, Straßenbahnwaschanlage und Wasseraufbereitung/ Stationärer Hochdruckreiniger.

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ilmoitus koskee hankintasopimusta
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Tarkista linkitetyt asiakirjat saadaksesi lisätietoja
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
450,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
471,253.20 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: BHB Waschanlagen Vertriebs GmbH
Postiosoite: Zeller Straße 10
Paikkakunta: Holzmaden
Postinumero: 73271
Maa: DEU
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.